Bandar-E-Tehran | رادیو بندر تهران

شصت و دوم | دموقراضی

June 18, 2021

رادیو بندر تهران | قسمت شصت و دوم، «دموقراضی» | بیست و هشتم خرداد ۱۴۰۰

‌‌

‌‌‌‌

حامی این قسمت ما «دیجی‌پی» است.

دیجی‌پی یک شرکت فناوری مالیه که سوپراپلیکیشن مالی، خدمات پرداخت الکترونیک و سرویس‌های اعتباری به کاربرا ارائه می‌ده. با دیجی‌پی می‌تونید باسرعت زیاد و خیلی راحت همه فعالیت‌های مالی روزمره‌تون رو انجام بدید. اما از همه مهمتر امکان خرید اقساطی از بین میلیون‌ها انتخاب در دیجی‌کالاست. یعنی بدون نیاز به ضامن، همونجا توی اپلیکیشن، احراز هویت و اعتبارسنجی می‌شید، اعتبار دریافت می‌کنید و بعد توی دیجی‌کالا آنلاین به صورت اقساطی خرید می‌کنید. یه سرویس جالب دیگه، درگاه پرداخت هوشمنده که با انتحاب آنی بهترین درگاه، شانس موفقیت تراکنش‌ها رو افزایش می‌ده. علاوه بر این با سرویس بازگشت وجه دیجی‌پی، فروشگاه‌های آنلاین می‌تونن پول کاربران‌شون رو در موقع انصراف از خرید، با سرعت و سادگی هر چه تمام‌تر به حساب کاربر‌ها برگردونند. لطفا به سایتشون سر بزنید:

https://www.mydigipay.com/

‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌

برای حمایت از ما، از داخل و خارج از ایران با ارزهای ریال، یورو، بیت‌کوین از طریق لینک زیر:

www.hamibash.com/bandaretehran

به صورت امن اقدام کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌

خرید کتاب «مرلین مونرو غمگین نیست»، دومین کتاب محمدامین چیت‌گران:

www.esmbook.ir/book/109701

‌‌‌‌

‌‌

ما هرگز راضی نبودیم دست روی انسانی بلند کنیم . دست و پای مردم را اره کنیم ، به مغزشان درفش بکوبیم ! دیوانه که نیستیم به تن مردم تیغ بکشیم ! ما هم از زانو زدن یک انسان ، متاسف می شویم ! اما این تقصیر ما نیست که از حیث تمدن به درجه ای نرسیدم که بدون توسل به دار و درفش در این میدان کارزار پیروز شویم . اسمش را بی رحمی می گذارید ؟ خشونت می گذارید ؟ این کاری است که اگر ما انجام ندهیم ، دیگران انجام می دهند . فلسفه که نیست ، بنده یک چیزی بگویم ، شما یک چیز دیگر برداشت کنی . بی تعارف بگویم که همه این دار و درفش ها برای این است که هیچ انسانی نمی خواهد درد بکشد ، پس به ناچار باید بین خودش و دیگری انتخاب کند!

‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

در این قسمت آثاری از علی بزرگیان، هانیه کسائی‌فر، شیما ترابی را می‌شنوید و در نهایت قسمتی از نامه به عشق تریاکی تقدیم خواهد شد.

‌‌‌‌‌

موسیقی‌های استفاده شده در این قسمت:

Bahar Bahar - Hayede

Le Temps - Slimane Et Vitaa

Az Khoon-E-Javanan Vatan - Alireza Ghorbani

Shivan - Shahin Najafi

Naci Derler - Erkan Oğur & Derya Türkan & İlkin Deniz

Adam Barfi - Meydan Azadi Ft. Makan Ashgevari

Podbean App

Play this podcast on Podbean App