Bandar-E-Tehran | رادیو بندر تهران

هفتاد و ششم | چالوس

February 25, 2022

رادیو بندر تهران | قسمت هفتاد و ششم، «چالوس» | ششم اسفند ۱۴۰۰

‌‌

‌‌‌‌

حامی این قسمت ما پادکست «فلایتیو» است.

فلایتیو یک استارتاپ‌گردشگری است که در حال حاضر بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده پرواز خارجی در کشور محسوب می‌شود. این استارتاپ فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ آغاز کرده اما پیشینه آن به آژانس دورپرواز می‌رسد که در سال ۱۳۴۵ تاسیس شده بود.

اما مشخص‌تر، فلایتیو چه کار می‌کند؟ فلایتیو سامانه‌ای جامع برای رزرو هر نوع سفر است. اگر دوست دارید به پاریس سفر کنید، بلیط و هتل خود را از ما بگیرید. اگر دوست دارید سری به کیش بزنید ما خدمات قطار، هتل و پرواز داخلی را برای شما آماده کردیم.

از نظر قیمت ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین قیمت را به کاربران خود ارائه کنیم. بازار گردشگری بازاری رقابتی است و ما برای تضمین بهترین قیمت تلاش می‌کنیم.

یکی دیگر از دغدغه مسافران، پشتیبانی سفر است. چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور فلایتیو شبانه‌روزی پاسخگو شما خواهد بود. می‌توانید از خط مستقیم، خط پیام‌رسان واتساپ، ایمیل و پنل کاربری خود استفاده کنید. تیم پشتیبانی ما ماه‌ها صرف فراگیری قوانین پرواز و نحوه کمک‌رسانی به مسافران می‌کنند و به دنبال ارائه بهترین تجربه سفر به شما هستند.

فلایتیو در دیگر بخش‌های سفر هم خدمات فعالی دارد. ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه و امکان خرید بار اضافی مستقیم از دیگر خدمات ما است. اگر خریدار مقاصد محبوب ما باشید، پس از خرید می‌توانید راهنمای جامع سفر به مقصد خود را دریافت و مطالعه کنید.

فلایتیو در کنار ارائه خدمات سفر، به دنبال رشد و پیشرفت شخصی مسافران است. «دنیات رو کشف کن» شعار ما است. سفر تنها یک جابه‌جایی بین مبدا و مقصد نیست. سفر فرصتی برای خودشناسی است. سفر فرصتی برای شناختن مرزهای تازه و آدم‌های تازه است. ما مسافران و کاربران خود را ترغیب می‌کنیم که نگاهی عمیق‌تر به سفر و شخصیت سفر داشته باشند. نگاهی که به رشد همه ما کمک خواهد کرد. لطفا به سایتشون سر بزنید:

https://flightio.com/‌‌‌‌‌‌‌

‌‌

برای حمایت از ما، از داخل و خارج از ایران با ارزهای ریال، یورو، بیت‌کوین از طریق لینک زیر:

https://hamibash.com/bandaretehran

به صورت امن اقدام کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌

خرید کتاب «مرلین مونرو غمگین نیست»، دومین کتاب محمدامین چیت‌گران:

https://esmbook.ir/book/109701

‌‌‌‌

‌‌ آنچه برایم از این جاده معنی دارد فاصله است. چیزی مابین من و خانواده‌ام. دوستانم و خاطراتم. دویست‌و‌اندی کیلومتر که بین خانه‌ی استیجاری من در تهران تا خانه‌‌ی پدری‌ام فاصله انداخته است و شاید بین ما. جاده‌ی چالوس و خاطراتش تنها برایم معنی فاصله را تداعی می‌کند. دوری، تغییر و نشناختن. فاصله تنها دوری زمان و مکان نیست. دوری فکرها و ندیدن تغییرات هم هست. نشناختن آدم‌ها و دیر رسیدن هم هست. فاصله چیزی است که جاده‌ی چالوس را برایم معنی می‌کند.

در این قسمت آثاری از آوا مسبوقی، لیا وطن‌دوست،‌ امیرمحمد محدثی، شیما ترابی و هانیه کسائی‌فر را می‌شنوید و در نهایت قسمتی از نامه به عشق تریاکی تقدیم خواهد شد.

‌‌‌‌‌

موسیقی‌های استفاده شده در این قسمت:

Ashofteh - Misagh

Safar - Siavash Ghomayshi

Bigharari (Remix) - Hengameh Ghaziani & Shora Karimi

Ahora Quien - Marc Anthony

Bolandam Kon - Dobare Band

Shirin Bi Farhad - Omid Nasri

Back To Black - Parastoo Ahmadi & Sajad Afsharian

Dar In Shab Siyah - Homayoun Shajarian

‌‌‌

کانال تلگرامی «کشکول رادیو بندر تهران«

(موسیقی‌های مورد استفاده شده‌ی پادکست در این کانال قرار داده می‌شود):

https://t.me/Bandaretehran_kashkoul

Podbean App

Play this podcast on Podbean App