Bandar-E-Tehran | رادیو بندر تهران

نود و چهارم | برایت پیغام می‌گذارم

June 17, 2022

رادیو بندر تهران | قسمت نود و چهارم، «برایت پیغام می‌گذارم» | بیست و هفتم خرداد ۱۴۰۱ ‌‌

ا‌‌‌‌‌‌‌ین قسمت با حمایت «زیتل» منتشر می‌شود.

زی‌تل ارائه‌کننده سرویس‌های اینترنت و اولین ارائه‌کننده اینترنت نامحدود و غیر حجمی واقعی در تهران، کرج و لواسان است. از مزیت‌های زی‌تل، ساده‌بودن و شفاف‌بودن سرویس‌هایی است که ارائه می‌کند از تی‌دی ال‌تی‌ای خانگی و تجاری گرفته تا پهنای باند اختصاصی و سرویس ایرفایبر که این سرویس آخر یعنی ایرفایبر، اینترنت ساختمان‌ها، برج‌ها و مجتمع‌ها است. اینترنتی که در هر نقطه از شهرهای تحت پوشش زی‌تل قابل ارائه است و نیازی به هیچ زیرساختی خارج از مجموعه زی‌تل ندارد؛ نامحدود واقعی است، سرعت بسیار قابل قبولی دارد، سرعت آپلود در آن بالا است و از نوسان سرعت تقریبا خبری نیست. کافی است، در ساختمان یا برج شما، از ۶ واحد به بالا درخواست اینترنت داشته باشند تا هر واحد بتواند از اینترنت با کیفیت ایرفایبر استفاده کند. در ضمن، تجهیزات و نصب و راه‌اندازی این سرویس بر اساس قرارداد با مدیر ساختمان یا مجتمع و برج شما به صورت امانی در اختیار قرار می‌گیرد و هزینه‌ای نخواهد داشت. برای دریافت سرویس ایرفایبر یا هر سرویس دیگری از زی‌تل می‌توانید از طریق سایت، پیج اینستاگرام و یا شماره 1739 اقدام کنید. در ضمن تا آخر تابستان می‌توانید با کد (bandaretehran) از ۱۰ درصد تخفیف سرویس ایرفایبر برخوردار بشوید.

لینک خرید و تهیه سرویس را می‌توانید از «اینجا» دریافت کنید.

‌‌

‌‌
خرید کتاب «مرلین مونرو غمگین نیست»، دومین کتاب محمدامین چیت‌گران:

https://esmbook.ir/book/109701

برتولت برشت در فرازی از شعر «برای آیندگان» می‌سُراید: «آن کس که می‌خندد، خبر هولناک را نشنیده است.» من این فراز از شعر برشت را بسیار دوست دارم چون به آنچه که در این سال‌ها زیسته‌ايم، بسیار نزدیک است. یادم می‌آید رفیق ازدست‌شده‌ام، مهدی شادمانی، پیش از آنکه به سرطان مبتلا شود، انسان دیگری بود؛ شوقی انفسی به زیستن داشت، میلی زمینی به آنچه که انسان را از انواع دیگر حیوان جدا می‌کند. مهدی پیش از ابتلا به سرطان، پیش از آنکه با خبر شود به سرطان مبتلا شده است، انسانی بود شبيه به ما. با همه اميال انسانی برای بقا. بیش از هرکس دیگری امیدوار بود: امیدوار به بزرگ‌شدن بچه‌هایش، به قد کشیدن آوا، به حرف‌زدن آراد. به تماشای آنچه که پدرها و مادرها را محظوظ می‌کند.

در این قسمت آثاری از احسان حسینی‌نسب، هانیه کسائی‌فر، لیا وطن‌دوست، شیما ترابی، برنوش پورغفار و الهام فلاح را می‌شنوید و در نهایت قسمتی از نامه به عشق تریاکی تقدیم خواهد شد.

 

موسیقی‌های استفاده شده در این قسمت:

1984 - Sam Goharbin

Ham Avaz - Daal Band

Ahoo - Negin Parsa & Mohsen Namjoo

Niloofar  - Andy & Korous

Ey Del Hamin Ja Lang Sho - Triolet Band

Asb Heyvane Najibi Ast - Ala Izadimehr

Khorshid - Parsa Pourebrahim

Ghashang-E-Man - Mohsen Chavoshi

The House of a Friend - Soheil Nafisi

‌‌


کانال تلگرامی «کشکول رادیو بندر تهران»
(موسیقی‌های مورد استفاده شده‌ی پادکست در این کانال قرار داده می‌شود):

https://t.me/Bandaretehran_kashkoul

‌‌

Podbean App

Play this podcast on Podbean App